Zebrano Mobilya Yatak Odaları 2015

Son yıllarda adından en çok bahsettiren mobilya markaları arasında yer alan ve dikkatleri üzerine çeken Zebrano Mobilya, modern ve kaliteli tasarımları ile 2015 yılında da binlerce çiftin tercihi olacak. Sıcak yaz günlerinin gelmesi ile birlikte düğün yaparak yeni bir yuva kurmak isteyenler veya var olan mobilyalarını yenileyerek daha güzel, kaliteli ve şık mobilyalar almak isteyenler Zebrano Mobilya mağazalarında uğramadan mobilya seçmemeli. Yayınlanan reklam filmleri ve kataloglar ile birlikte en çok beğeni kazanan yatak odası takımları arasında yer alan Fortuna yatak odası takımı ve Monet yatak odası takımı hakkında bizde sizlere bilgiler aktarmak istiyoruz.

2015 Zebrano Mobilya Fortuna Yatak Odası Takımı

Yatak odasını daha sade ve daha şık bir şekilde dekore etmek isteyenlerin dikkatini çekecek olan Fortuna yatak odası tasarımı ciddi renkleri ve uygulamaları ile dikkatleri üzerine çekerek tercih edilecek. Yerden yüksek bir yatağa sahip olan Fortuna yatak odası takımı aynı zamanda kalın ayakları ile dayanıklı ve uzun yıllar kullanabileceğiniz bir mobilya olacak.

2015 Zebrano Mobilya Fortuna Yatak Odası Takımı

2015 Zebrano Mobilya Fortuna Yatak Odası Takımı

Siyah ve kahverengi renklerin ağırlığını taşımakta olan Fortuna yatak odası takımı aynı zamanda komodin ve dolapların üzerinde yer alacak parlak taş süslemeleri ile sadeliğinden kurtularak çekici bir hal alacak. Rahat rahat kullanabileceğiniz özel bölmelere sahip olan 6 kapılı gardırop hem size hem de erişine yetecek büyüklükte olacak. 2015 Zebrano Mobilya Fortuna yatak odası takımında detaylı bilgi için http://www.zebranomobilya.com.tr/turkce/?mtheme_portfolio=fortuna-3 bu sayfayı ziyaret edebilirsiniz.

2015 Zebrano Mobilya Monet Yatak Odası Takımı

2015 yılında Zebrano Mobilya mağazaları ve internet sitesinde dikkat çekecek olan ürünlerden diğeri ise Monet yatak odası takımı olacak. Çok beğeneceğinizi düşündüğümüz Monet yatak odası takımı beyaz ve krem renklerine sahip olacak.

2015 Zebrano Mobilya Monet Yatak Odası Takımı

2015 Zebrano Mobilya Monet Yatak Odası Takımı

Yine yüksek bir yatağa sahip olan Monet yatak odası takımı içerisinde dikkat çeken ayrıntılar ise yüksek ayaklara sahip olan aynalı çekmece ve komodinler olacak. Evinizi geçmişten gelen güzelliğe götürecek olan Monet yatak odası takımında şık bir tasarıma sahip olan yatak başlığı oldukça büyüleyici görüntü vermekte. 2015 Zebrano Mobilya Monet yatak odası takımı ile ilgili tüm bilgilere http://www.zebranomobilya.com.tr/turkce/?mtheme_portfolio=monet-3 buradan erişebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap