Yılbaşı Elbise Modelleri 2017

Yılbaşında Ne Giymeli?

2016 yılının son günü kutlanacak olan yılbaşı gecesi yavaş yavaş yaklaşırken düzenlenecek organizasyonlar ve yeni yıl partileri yavaş yavaş duyulmaya başlandı. Yeni yıla arkadaşları ve sevdikleri ile birlikte doyasıya eğlenerek girmek isteyen bayanlar partilere hazırlık yaparken bu özel gecede en güzel elbiseler ve kombinler ile boy göstermeyi hedefliyor. Bizde Makyajgunlugu.com olarak sizlere yılbaşın gecesinde tercih edebileceğiniz iddialı ve dikkat çekici elbise modellerini sunmak istiyoruz.

Pırıltılı Elbiseler

2017 yılbaşı gecesinde katılacağınız partilere damga vurmak istiyorsanız pırıltılı elbise modellerine göz atmalısınız. Gerek mini, gerekse de uzun boyları ile kombinlerde olması gereken pırıltı elbise modelleri şıklığınıza şıklı katacak. Renkli ve parlak taşlar ile süslü olacak bu elbise modellerini gerek açık alanda düzenlenen yılbaşı partilerinde, gerekse de kapalı ortamlarda katılacağınız yılbaşı partilerinde tercih edebilirsiniz.

mini-isiltili-elbiseler-2017

Renklerin uyumu ve taşların şıklığı ile göz alacak olan kombinler yaratmanızı sağlayacak elbiseleri kombin ederken yüksek topuklu bir ayakkabı tercih etmelisiniz.

Mini Elbise Modelleri

2016 yılbaşı gecesi her ne kadar soğuk geçecek olsa da mini elbiseler özellikle genç kızların tercihi olacak. Şık ve iddialı görünümleri ile katılacakları partilerde tüm gözlerin üzerinde olmasını isteyen bayanlar mini elbise modellerini tercih edecek. Tabii ki özel olan yılbaşı gecesi partilerinde her mini elbise ilgi görmeyecek. Hemen hangi mini elbiseye göz atacağınıza bakalım.

mini-elbiseler-2017

2017 yılbaşı elbise modelleri arasında en çok dikkat çekecek olan mini elbiseler parlak renklere sahip olacak modellerden oluşacak. Hem açık renklerin pozitif görünümü, hem de parlak olması ile dikkat çekeceğiniz mini elbiseleri parlak bir ayakkabı ile kombin edebilirsiniz. Mini elbiseleri kapalı mekanlarda düzenlenecek olan partilerinizde yüksek topuklu açık bir ayakkabı ile, açık alanlarda düzenlenen yılbaşı organizasyonlarında ise uzun bir çizme ile kombin yaparak giyebilirsiniz. Tüm organizasyonlarda boy gösterebileceğiniz bu kombin sizi gecenin parlayan yıldızı yaparken stiliniz ve tarzınız ile göz doldurabilirsiniz.

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap