Tozlu Giyim 2015 Hamile Elbiseleri

Bayanların ülkemizde kıyafet almak için severek ziyaret ettiği markalardan biri de Tozlu Giyim’dir. Her sene birbirinden güzel koleksiyonlar ile göz dolduran ve her bayana hitap eden kıyafetlerini uygun fiyatlara sunan Tozlu Giyim’in 2015 yılı için hazırladığı en güzel hamile elbisesi modellerini sizlere tanıtmak istiyoruz. 2015 yılında hem mağazalarda hem de internet sitelerinde satış sunulacak olan hamile elbise modellerinin çeşitlerinden ziyade rahat görünümleri dikkat çekiyor. Hamileler için daha sağlıklı giyinmelerini sağlayacak olan Tozlu Giyim tasarımcıları özellikle tüm ürünlerde pek çok farklı renk ve desen kullanarak yaz aylarını hamile olarak geçirecek bayanların dikkat çekici olmasını sağlayacak.

Kolye Aksesuarlı Tunik - Tozlu

2015 Tozlu Giyim hamile elbiseleri arasında ilk olarak dikkatimizi çeken elbiseler arasında kolye aksesuarları bulunan renk renk tunikler olacak. Özellikle kırmızı ve tonlarında pek çok farklı renk ile sizlere sunulacak olan tunikler hem içinde rahat etmenizi sağlayacak hem de şık ve dikkat çekici olmanıza yardımcı olacak. Kolye aksesuarı ile daha iddialı bir hal alacak olan 2015 Tozlu Giyim hamile tunikleri gerek hamile pantolonları gerekse de etekler ile tercih edilebilecek. Kolye aksesuarlı tunik almak isteyen genç veya yetişkin anne adaylarına bizim önerimiz ise yukarıda sizlere de sunduğumuz kırmızı tunik olacak. Hem açık bayanlar hem de kapalı bayanlara uyacak bu tunik modellerinin fiyatları ise sadece 14,99 TL olacak.

Yarasa Kol Tunikler - Tozlu

Tozlu giyim markasında dikkat çekecek olan bir diğer elbise ise yarasa kol detaylarına sahip olacak uzun tunikler. Anne adaylarının daha rahat hareket edecekleri ve daha güzel kombinler hazırlayabilecekleri bu tunikler tıpkı kolye aksesuarları tunikler gibi renk renk sizlere sunulacak. Özellikle beyaz ve krem tonları ile hazırlanan yarasa kol tunik modelleri Tozlu Giyim mağazalarında en çok tercih edilecek olan tunik olacak. Şimdiden en çok satanlar listesinde ilk sırada yer alan ve bayanlar tarafından çok fazla tercih edilecek bu tuniklerin fiyatı ise 52,99 TL olacak. Hem günlük hayatta hem de özel günlerde tercih edebileceğiniz bu tuniklere göz atmalısınız. Tozlu hamile elbiseleri oldukça ucuz.

Tozlu Giyim 2015 Hamile Elbiseleri

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap