Doğtaş Mobilya Oturma Odaları 2015

Daha önceki dekorasyon yazılarımızda sizlere Doğtaş Mobilya’nın köşe takımları ve salon takımları hakkında bilgiler vermiştik. 2015 yılına bomba gibi giren ve kaliteli mobilyaları ile dikkat çeken Doğtaş Mobilya’nın yeni sezonda dikkat çekecek olan oturma odası takımlarını sizlere tanıtmak ve detaylarını aktarmak istiyoruz.

2015 Doğtaş Mobilya kataloglarında yer alacak olan en şık ve güzel oturma odaları ise Arte oturma odası takımı ve Cosy oturma odası takımı olacak. Dikkat çeken tasarımları, kaliteleri ve fonksiyonel alanları ile ilgi görecek olan Doğtaş Mobilya 2015 oturma odası takımları uygun fiyatları ile de ilgi çekici olacak.

2015 Doğtaş Mobilya Arte Oturma Odası Takımı

2015 mobilya renkleri arasında en çok dikkat çekecek ve kullanılacak renk şüphesiz ki beyaz renkler olacak. Evlerin daha ferah ve daha aydınlık görünmesini sağlayacak olan beyaz renkler Doğtaş Mobilya tasarımları tarafında oldukça fazla kullanılmış görünmekte. Arte oturma odası da beyaz rengin güzelliği ve dikkat çekiciliği ile hazırlanarak sizlere sunulacak oturma odası takımları arasında yer alacak.

2015 Doğtaş Mobilya Arte Oturma Odası Takımı

Doğtaş Mobilya 2015 Arte oturma odası takımın yüksek ve ahşap ayakları mobilya takımına güzel ve modern bir hava katar iken aynı zamanda kolay temizlik yapma imkanı sunacak. Rahat ve geniş bir oturma alanı bulunan Arte oturma odası takımı aynı zamanda kolay temizlenebilir ve kir tutmayan kumaş ile hazırlanmış. Doğtaş mobilya 2015 ürünleri arasında yer alan Arte oturma odası takımına detaylı göz atmak için http://dogtas.com.tr/oturma-odalari/oturma-odasi/arte-oturma-odasi burayı ziyaret edebilirsiniz.

2015 Doğtaş Mobilya Cosy Oturma Odası Takımı

Doğtaş Mobilya mağazalarında ilgi çekecek olan oturma odası takımlarından biri de Cosy oturma odası takımı olacak. Hem küçük hem de şık ve narin bir oturma odası takımı olan Cosy oturma odası hem salon hem de oturma odalarında tercih edilebilecek modern bir takım olarak dikkatleri üzerine çekiyor.

2015 Doğtaş Mobilya Cosy Oturma Odası Takımı

Kahverengi rengi ile dikkat çekecek olan Cosy oturma odası takımında yer alacak olan desenli kırlentler mobilyanın daha dikkat çekici görünmesini ve ilgi çekmesini sağlayacak. 2015 Doğtaş mobilya Cosy oturma odasına http://dogtas.com.tr/oturma-odalari/oturma-odasi/cosy-oturma-odasi buradan göz atabilirsiniz.

 

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap