Çilek Mobilya 2015 Genç Odası Takımları

Ülkemizde bebek, çocuk ve genç odası takımı denildiğinde akla ilk gelen marka kuşkusuz ki Çilek Mobilya oluyor. Her sene yeni ve konsept mobilyaları ile tüm mobilya fuarlarında en çok ilgi gören marka olmayı başaran Çilek Mobilya’nın 2015 yılı için hazırladığı en yeni iki adet genç odası takımını sizlere tanıtmak, ürünler hakkında bilgiler vermek ve fiyatlarını aktarmak istiyoruz. Çilek Mobilya tasarımcılarının 2015 yılı için hazırladığı genç odası takımlarından kız çocuklar için Romantic Genç Odası Takımı, erkek çocuklar için ise Royal Genç Odası Takımı yeni ürünler arasında yer alacak.

Romantic Genç Odası Takımı

Pembe ve beyaz tonlarında renkleri ile dikkat çekecek olan Romantic genç odası takımı genç kızların hayalini kuran odaya sahip olmalarını sağlayacak. Country tarzı mobilyaları ve şık mobilya desenleri ile dikkat çeken Romantic genç odası takımı içerisinde yer alan mobilyalar hem güzellikleri hem kaliteleri hem de işlevselliği ile dikkat çekerek beğeni kazanacak.

Romantic Genç Odası Takımı

Romantic genç odası takımı içerisinde yer alacak yüksek karyola hem daha rahat yatmanızı hem de daha kolay temizliğini yapmanızı sağlayacak iken aynalı çamaşırlık ise hem dekorasyonu daha düzenli ve güzel bir hale getirecek hem de kullanım alanı sunacak. Romantic genç odası takımının 2015 yılında tanıtım fiyatı ise 3.921 lira olacak.

Royal Genç Odası Takımı

Çilek Mobilya 2015 genç odası takımları arasında erkek çocukların ilgi gösterecekleri ve beğenisini kazanacak olan takım ise Royal genç odası takımı olacak. Kahverengi ve siyah renklerin mükemmel ahengi ile hazırlanan ve ahşabın modernliği ile genç odalarını zenginleştirecek Royal genç odası takımı tüm erkek çocukların daha güzel ve işlevsel bir odaya sahip olmalarını sağlayacak.

Royal Genç Odası Takımı

3 kapılı gardırop ve alt bölümünde iki adet çekmece yer alan yatak ile dikkat çeken Royal genç odası takımı içerisinde aynı zamanda bir çalışma masası ve 3 kapaklı bir şifonyer bulunacak. Modern hatlara sahip Royal genç odası takımının fiyatı 2.465 lira olacak.

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap