After Parti Gelinlik ve Elbise Modelleri

Son zamanlarda her şeyin değişime ve gelişime uğradığı gibi elbette ki düğün ve nikah törenlerini takip eden kutlama şekilleri de değişti. Günümüzde düğün sonrasında yapılan en popüler  kutlamalarsa tabii ki “after partilerdir”  Genellikle evlenen çiftlere eşlik eden arkadaşların ve diğer genç çiftlerin  oluşturduğu   topluluk,  after partilerde sabaha dek eğlenmekte.  Sabaha değin süren bu kutlamalar,   oldukça uzun soluklu  ama öte yandan da son derece eğlenceli geçecek olan saatlere ve güzel hatıralara gebedir.

Bildiğiniz gibi yaz mevsiminin oldukça sıcak geçmesinden ve düzenlenen after partilerin uzun saatler sürmesinden dolayı elbette gelin adayları bu uzun saatleri oldukça rahat ve özgür geçirmek istemekteler. Fakat gündüz ya da akşam evlilik törenlerinde kullandıkları ihtişamlı gelinlikler buna müsaade etmediğinden dolayı da gelinler artık 2 gelinlik diktirmekte ya da almakta.  After partiler için gelinler kısa etek formunda  gelinlik tercih etmekte. Oldukça  yerinde bir davranış olan bu seçim hem gelinleri yerlere kadar uzanan kocaman eteklerle boğuşmak tan kurtarmakta,  hem de aynı zamanda büyük onlara bir ferahlık sağlamaktadır.

After Parti Elbise Modelleri 5

Sizlere de önerimiz bu konuda akıllılık edip düzenlenecek olan after partiniz için kısa bir gelinlik siparişi daha vermeniz. Bu konuda mini tarzdaki gelinlik seçimi ise sizin beğeninize kalmış. Konu ile ilgili olarak fikir verecek olursak,  safi dantellerle kaplı truvakar kollu süper mini bir gelinlik kullanabilirsiniz örneğin. Bu tarz gelinlikler sizi hem seksi hem de romantik gösterecek… Öte yandan  50’li yılları andıracak olan midi boyda gelinliklerse daha hassas ve romantik gelinlere önerilebilir. Yine sadece yakası taş işli kalan kısımları beyaz satenden oluşan japone kollu midi boy gelinlikler de sizi çok ferah ettirecek tarzdadır. Üzeri dar kuplu ve mini alt kısmı kocaman volanlardan oluşan eteklerse armut tipli gelin adaylarına çok uygun. Yine incecik belinizi ortaya çıkararak dudak yakalı-drapeli gövdeli ve asimetrik eteğe sahip olan bir gelinlik tarzı da rahat hareket etmenizi sağlayacak olan modellerden.  Öte yandan after partiler için çok uygun olacak bir gelinlik modeli de sırt dekolteli ve mini kabarık volanlı etekli gelinlik modelleri olmakta. Hatta isterseniz bir saatten sonra ağır ve görkemli gelinliğinizden kurtularak kısa mini ve bol tütülü gelinliğinizi bile giyebilirsiniz. Ya da seçiminiz beyaz dümdüz kalem etekli bir elbiseden yana bile olabilir. Bu konuda tamamen hür ve serbestsiniz. Maksat after partide rahatlık ve konfor olsun. Hatta dip not olarak hemen belirtelim ki son zamanlarda after partilerde hem espri hem rahatlık olsun diye parmak arası terlikler bile misafirlere dağıtılıyor bilginize…

Yazar Hakkında

Makyaj Günlüğü

Merhaba, ben makyajgunlugu.com'un yöneticisi Zehra. Lütfen sormak istediğiniz soruları yorum kısmına yazınız.

Yorum Yap